כלים שיעזרו לכל עסק להתנהל באופן יותר יעיל

גם עסקים משגשגים אינם מתנהלים תמיד באופן אופטימלי. מרבית העסקים מתנהלים באופן "סביר" ועוסקים יותר מדי ב"כיבוי שרפות" ופחות מדי בהתייעלות אמיתית. בזכות כלים מתקדמים, כל עסק יוכל להתנהל באופן יעיל יותר. ההתנהלות היעילה תהיה ביחס לעובדים, ביחס ללקוחות וכן בייחס למשאבים חיוניים כדוגמת זמן וכסף.

כלים להפקת חשבוניות בקלות

אם אתם מוצאים את עצמכם מוציאים ללקוח חשבונית באופן מיושן, אם אתם משתמשים עדיין בפנקסי הקבלות והחשבוניות, אתם לא עובדים יעיל. קיים כלי מתקדם וחדשני שייעל לכם את העסק, כלי שמאפשר לכם להפיק ולשלוח חשבוניות באינטרנט. משמעות הדבר היא שמהיום והלאה תוכלו לנהל את רישומי העסקאות שלכם אונליין ובלחיצת כפתור תוכלו לשלוח לכל לקוח חשבוניות או קבלות. באותה מערכת, דרך האינטרנט, אתם גם מקבלים בין רגע נתונים לגבי מצב הגביה מלקוחות, יודעים כהרף עין כמה הרווחתם בחודש האחרון או בשנה האחרונה. זהו כלי שחוסך לכם זמן וכסף וגם תורם לחדשנות. לקוחות שמקבלים במייל חשבונית ממותגת רואים בכם חברה מתקדמת.

כלים לבדיקת ביצועים

חשוב לעשות שימוש בכלים להערכת ביצועים. אלה כלים שעוזרים גם לעסקים של איש אחד, לפרילנסרים וגם עבור חברות שמעסיקות עובדים. זה עוזר למנהלים לדעת באילו היבטים העובד זקוק לעזרה, הדרכה, הכשרה. כך ידועים באמת אילו עובדים מראים ביצועים מעולים לאורך זמן. אלה כלים שעוזרים לחתור לשיפור מתמיד וזה גם בסיס טוב לשיטת תגמול שמעודדת מצוינות (תגמול לפי ביצועים).

כלים לשימור לקוחות

יתכן שאתם משקיעים הון בשיווק העסק שלכם. יתכן שאתם מוציאים הון על רכישת שטחי פרסום בעיתון, על קידום באינטרנט, אבל עדיין יש לכם כברת דרך כדי להגיע ליעילות. אחרי שתראו בעצמכם כיצד הפקת חשבוניות באינטרנט מיעלת לכם את העסק, חשבו על הדרך הטובה לשמר את הלקוחות הקיימים. באומרנו שימור לקוחות, אנו מדברים גם על משהו חשוב אף יותר – הגדלת נפח פעילות. כלים לשימור לקוחות מאפשרים לכם לנהל בקרה בקלות אודות לקוחות שפנו בעבר ולא סגרו עסקה או כאלה שכבר מזמן לא פנו אליכם לביצוע רכישה. כלים כאלה יאפשרו להציע ללקוחות הללו פתרונות ותוכלו להשיג גידול בנאמנות כלל הלקוחות. במונחי עלות תועלת – הרבה יותר זול ומשתלם להשקיע בהעמקת הקשר עם לקוחות קיימים לעומת גיוס לקוחות חדשים. אז אנו לא ממליצים שלא להשקיע בשיווק, אבל ייעול עמוק חייב לכלול הרבה עבודה מול לקוחות קיימים.

כלים לניהול זמן  

עסק שמתנהל ביעילות הוא עסק שמשתמש נכון יותר במשאב האנושי. באמצעות כלים לניהול זמן ניתן לדרבן מנהלים ועובדים להתנהל נכון יותר וטוב יותר. ניהול זמן יכול להתבצע תוך שימוש בעזרים ממוחשבים, באמצעות כלי בקרה ותוך מתן משוב מתמיד. יומני משימות ואפילו אפליקציות לניהול זמן יכולים להועיל וכך גם הדרכות שניתנות על ידי מומחים לניהול זמן. ללא כל קושי תוכלו למצוא אפליקציות לניהול זמן, אפילו כאלה שניתנות להורדה בחינם. ותמורת מחיר סמלי, ניתן לעשות שימוש בפונקציות מתקדמות, בדרך לשיפור היעילות.

שימוש במשאבי ענן

הענן האינטרנטי מציע אין ספור אפשרויות להתייעלות עסקית. באמצעות ענן ניתן להפיק חשבוניות באינטרנט. באמצעות ענן ניתן לנצל במקסימום תוכנות מעולות מסוג CRM. פעילות באמצעות ענן מאפשרת לעסק לחסוך כסף שכן אין צורך להקים חדרי שרתים או שניתן לוותר על חדרי שרתים קיימים. כך ניתן לוותר על רכישת תוכנות ומקבלים גם פתרון חזק להגנת סייבר. בענן מבצעים עבורכם שדרוגים וגיבויים באופן אוטומטי או בהתאם להגדרות הרצויות לעסק.

דילוג לתוכן