לקוחותינו

 

omek

חברת omeK Interactive היא חברת START UP מבטיחה שבחרה אף היא להשתמש ב תוכנת ניהול הלקוחות של ZOHO CRM לנהל את הלקוחות שלה מסביב לעולם.

 

Micro-Logic

חברת micrologic בחרה להשתמש ב תוכנת ניהול קשרי הלקוחות של ZOHOP CRM לניהול המכירות ברחבי העולם, לחברה מספר סניפים מפוזרים בכל העולם ואנשי מכירות, היא מנהלת את המכירות וההזדמניות העסקיות שלה דרך ה CRM וכך ניתן לעקוב במרוכז אחרי כל הזדמנות עסקית ואחרי הלקוחות השונים.

Noble Locks

NOBLE LOCKS  מובילה בתחום מנעולים למחשבים ומנהלת את המכירות שלה בצורה גלובאלית. השימוש ב- ZOHO CRM לניהול קשרי הלקוחות ואנשי המכירות של נובל, איפשר לנובל לזהות אפשרויות חדשות, תוך שליטה מלאה על צפי המכירות בעזרת שימוש בדוחות אנליטיים מתקדמים.

 

LEAD- IT

LEAD- IT היא חברה המתמחה בפיתוח ויעוץ עסקי ומכירות ומתמחה בחדירה לשוק הטמיעה אף היא פתרון CRM של ZOHO הטמעת המערכת אפשרה לחברה לחסוך בעלויות ובזמן יקר בכך שהיא ניהלה ביתר יעילות את מערך הניהול המכירות והתשלומים.

 

קיבוץ שדות – ים

כשבקיבוץ שדות ים חיפשו פתרון לניהול שירותי הרשת הפנימית, שירותי אינטרנט התקנות ציוד קצה ועוד, הוחלט להשתמש בהמערכת ZOHO CRM כתוכנת ניהול קשרי לקוחות של הקיבוץ. כיום מנהל התחום יכול לראות את כל הפעילות שלו ממעוף הציפור ומסוגלת בלחיצת כפתור אחת לראות בזמן נתון את כל ההכנסות החודשיות ולהוציא חשבוניות ממש מבית הלקוח.

 

asK4

חברת אסק4 מתמחה בתחום קידום אתרים בגוגל ובניית אתרים,
תוך ביצוע פעולת השיווקי ופרסום בתחום האינטרנט. הבחירה במערכת זוהו CRM לניהול קשרי הלקוחות של החברה איפשר לאסק4 להגדיל את פעילותה תוך קבלת ליטה מלאה על תמונת הלקוחות ועל הניהול התפעולי שלהם.

מרכז אלה,

מרכז לבוגרי רפואה סינית, חיפשו פתרון CRM פשוט אך עוצמתי, הם בחרו להשתמש ב- ZOHO CRM  כפלטפורמה ל ניהול קשרי לקוחות שלהם, פלטפורמה שמנהלת את הטלמרקטינג, לידים ואת צבר המכירות שלהם. הטמעת המערכת ארכה כשבוע והייתה מוצלחת ביותר.
דילוג לתוכן