ניהול לקוחות דרך קמפיינים שיווקיים

Zoho CRM – ניהול קשרי לקוחות

Zoho CRM פתרון ה- CRM הזול, היעיל והאמין ביותר. תמורה מקסימאלית בהשקעה מינימלית מעל 60 מיליון משתמשים כבר עובדים עם Zoho, מתוכם 5,000 בישראל!

צרו עמנו קשר עוד היום!

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, השאירו פרטיכם או התקשרו.

04-3740374

Leads Source

מגון קורסים רחב, על כלי ZOHO השונים,

הצג עוד תוכנות >>

מגון קורסים רחב, על כלי ZOHO השונים,

הצג עוד תוכנות >>

הדרך שבה עסקים מגיעים אל המודעות של לקוחותיהם (ולפעמים אל הלב שלהם) השתנתה באופן מאוד דרסטי בעשור האחרון. יותר ויותר לקוחות מגיעים לבתי העסק לא בגלל פרסום בעיתון וגם לא בגלל איזה ג'ינגל ברדיו או אפילו פרסומת בטלוויזיה. המסה הקריטית של הלקוחות מגיעה כיום אליכם, בעלי העסקים או העצמאיים, דרך שביל הזהב של קמפיינים שיווקיים דיגיטליים, דרך פוסטים או פעילות ברשתות החברתיות, דרך מנוע החיפוש שאי אפשר בלעדיו, מבית גוגל. המציאות הזאת מחייבת חשיבה מחדש בכל הקשור לניהול הלקוחות. חיפשתם דרך טובה, יעילה ומאוד נוחה לניהול הלקוחות, לטובת שגשוג העסק ושיפור הזמינות? אתם חייבים להכיר את מערכת ניהול הלקוחות Zoho CRM. כך צריך לפעול היום, כך צריך לפעול חכם, כך פועלים בעידן הדיגיטלי במציאות של קמפיינים שיווקיים.

הדרך הקלה והיעילה לניהול לקוחות

אין ספק, מיליוני משתמשים אינם טועים!

ייתכן שכעת זו הפעם הראשונה שבה אתם שומעים על מערכת ניהול הלקוחות Zoho CRM. ייתכן שאתם עדיין לא מכירים אנשים ועסקים שעובדים עם המערכת הזאת. אולי זה נכון ובכל זאת, זו מערכת שזוכה להערכה רבה בעולם. בארץ, השימוש במערכת הזאת החל לא מזמן אבל היא כבר צברה לא מעט משתמשים והללו ממליצים עליה בכל פה. כמה אלפים אלה, שצפויים להפוך לרבים יותר הולכים בעקבות מה שקורה בעולם. עד כה, הצטרפו כבר כמה עשרות מיליונים למערכת ניהול לקוחות זאת. עם מילוני לקוחות מרוצים ועוד ועוד עסקים ישראלים שמגלים את היתרונות, אפשר לומר בוודאות שיש כאן משהו ממשי. כי מילוני משתמשים אינם טועים.

ניהול הלקוחות עם כל היתרונות

ניהול לקוחות דרך קמפיינים שיווקיים חייב להתבצע בצורה יעילה, אינטראקטיבית, תוך קיום ממשק עם מגוון רחב של מכשירי קצה. ניהול הלקוחות בעזרת Zoho CRM צפוי להביא אל העסק שלכם מגוון רחב של יתרונות. למשל, ממשק עם מערכות אאוטלוק ואפליקציות של גוגל ואפשרות מתקדמת לגיבוי בענן. תמיכה וזמינות מלאים ואפשרות לתפעול המערכת גם מהסלולר ולכן, בעצם מכל מקום. זו מערכת CRM שחוסכת לעסקים הון עתק בשדרוגים או בתחזוקה בלי לוותר על יכולות חזקות המאפשרות גידול במכירות, מענה ללקוחות רבים יותר והכנסות רבות יותר. ניתן לתפעל קמפיינים שיווקיים ישירות מתוך המערכת וזהו, ללא ספק, יתרון גדול מאוד.

ניהול לקוחות, שימור לקוחות

הלקוחות כיום ערים לעובדה שיכולת הבחירה בידיים שלהם. הלקוחות יודעים היטב שאם הם אינם מרוצים מאופי השירות או ממהירות התגובה של בית עסק אחד, בתי עסק אחרים ישמחו מאוד לספק להם יותר ערך ויותר שירות. בעזרת Zoho CRM ניתן גם לתפעל קמפיינים שיווקיים בקלות רבה ובאותה המידה – ניתן גם לשמור על קשר עם המתעניינים ועם הלקוחות הקיימים. הקשר ההדוק עם הלקוח, הזמינות ברמה הגבוהה, ניהול הלידים והמענה המהיר לפניות שגם אותם ניתן לנהל דרך המערכת הם אלה שחורצים גורלות ומבדילים בין עסקים בינוניים לבין עסקים מעולים, שצומחים וצומחים. נהלו את הלקוחות שלכם ביעילות, טפחות את שימור הלקוחות והעסק ישגשג.

תמונת מצב מלאה של העסק שלכם

מערכת טובה של ניהול לקוחות דרך קמפיינים שיווקיים חייבת להעניק תמונת מצב מלאה, בכל רגע. חיוני שתמיד תהיה האצבע על הדופק. צריך לדעת בכל רגע מהי הפעילות המתקיימת בנושאי המכירה וחשוב מאוד לדעת ומהר, מה הפרופיל של הלקוח שעימו מנהלים קשר. מערכת ניהול הלקוחות תעזור לכם לזהות הזדמנויות, לאתר צרכים, לפלח לקוחות. עם מקסימום תמורה ועלות נוחה, עם תפעול נוח ויעיל, Zoho CRM תקפיץ את העסק שלך – לשלב הבא.