פיתוח אתרים

הוליסטיק CRM מתמחה בטכנולוגיית קוד פתוח – Open Source שנוצר תוך שיתוף פעולה וידע של מפתחים מכל העולם לטובת עולם טוב יותר וממניעים שאינם רק למטרת רווח. בין הטכנולוגיות שאנו גאים להביא לכם: WordPress, Joomla, Drupal ו- Magento.

magento-logo                         druplicon-small-100                             wordpress-logo-100                           Joomla
אנו גאים, מכיוון שחברות רבות גובות דמי שימוש גבוהים בגין תוכנת ניהול האתר שלהם, אנו חסכים לכם את דמי השימוש האלו!

השירותים של הוליסטיק CRM בתחום האינטרנט כוללים: עיצוב ופיתוח דפי אינטרנט, לוגו, אתרי תוכן, אתרי מסחר אלקטרוני, אופטימיזציה של מנועי חיפוש (SEO), קידום אתרים, קידום באמצעות רשתות חבריות וכן קידום במימון.
בתחום המסחר אלקטרוני, אנו מספקים את פלטפורמת מג'נטו Magento – פלטפורמה חזקה חינמית, המאפשרת תחזוקה עצמית של האתר שלכם כולל היכולת לעדכן את באתר שלכם תוכן, מוצרים ושירותים חדשים.
הוליסטיק CRM מכסה את כל ההיבטים של העסק שלכם באינטרנט: מומחי השיווק האינטרנטי שלנו יודעים כיצד לנצל את הטכנולוגיות החדישות ביותר כדי להגדיל את היעילות של האתר שלכם. המפתח לאתר מצליח הוא התנועה לאתר, משיכת לקוחות חדשים והכי חשוב שמירה על הלקוחות הקיימים באמצעות שירות טוב ואת כל אלו מאפשרים הטכנולוגיות שאנו עובדים איתן ופתרונות ה- CRM שלנו.

בתחום אירוח האתר, אנו מציעים מערכת אמינה, שרידה, מאובטחת ומהירה במיוחד, וכל זאת במחירים תחרותיים ביותר.
אחד ההיבטים הייחודיים של הגישה שלנו בהוליסטיק CRM היא שהכל נעשה מתוך ראיה מלאה כוללת העסקים שלכם מבלי לפתח תחום אחד תוך הזנחה של תחום אחר.
SEO

אתר האינטרנט שלכם הוא לעיתים קרובות הרושם הראשוני ולעיתים היחידי שאתם משאירים על הלקוחות שלכם- אנו נעשה הכל כדי שתשאירו רושם בלתי נשכח- המטרה שלנו היא אחת, להתעלות מעל הצפיות שלכם!

דילוג לתוכן