איך מתחילים – jumpstart

? Jumpstart מה זה

בשעה טובה, קיבלתם החלטה ליישם מערכת CRM (או מערכת אחרת של Zoho One). כעת אתם מחפשים חברת יישום ומבקשים תמחיר כדי לבחור את הספק המיטבי עבור הארגון שלכם. עם זאת, חשוב להבין שזה שיש לכם רעיון (ובהרבה מקרים, רעיון לא כתוב, או כתוב ברמה כללית) של מה שברצונכם לישם, עדיין לא מספיק כדי שאנו נוכל לתמחר את עלות היישום, כפי שאסביר בדוגמא הזאת, מפרויקט שסיימנו לאחרונה.

המייל הראשוני שקיבלנו מהלקוח היה כדלקמן:

"

כרגע יש לנו Zoho CRM ואנו מעוניינים ליצור אינטגרציה בין  Zoho CRM לתוכנת חיוב בשם Abtrac. האם תוכלו לתת לנו אינדיקציה כמה יעלה הסנכרון של Zoho CRM עם Abtrac? נשמח גם לחקור אפשרויות אחרות של Zoho ONE.

בברכה,

בראד פיט

"

לאחר ביצוע ייעוץ Jumpstart של הוליסטיק, כתבנו עבור הלקוח את מסמך הצהרת העבודה SOW (לינק כאן), שאותו תמחרנו ב- 22 שעות. כפי שתוכלו לראות ישנו הבדל של שמיים וארץ ברמת הספציפיות של מה שהלקוח ביקש (לינק כאן). בירור המידע בתהליך ה Jumpstart עזר ללקוח ולנו להבין טוב יותר, איך תעבוד המערכת לאחר הסנכרון, ולהגדיר בדיוק מה ייכלל בפתרון ומה לא. כך אנו שומרים על שביעות רצון גבוהה של הלקוחות שלנו, ללא יצירת הפתעות לא נעימות ומיותרות.

אז מה בעצם כולל יעוץ ה- Jumpstrat?

1. דרישות

בשלב הייעוץ, מומחה המוצר שלנו ישוחח איתכם ויקבל הבנה ברורה של הצרכים העסקיים שלכם. יחד נכתוב מפרט ברור, מותאמם לצרכים העסקיים שלכם, שמגדיר איזו עבודה יש לבצע במהלך ההטמעה.

2. תיעוד

המידע שנאסף ישמש להכנת הצהרת עבודה כתובה (SOW), הכוללת את העבודה שיש לבצע, לוחות זמנים ופרטים אחרים, כדי להבהיר מהן מטרות היישום. לאחר מכן, נגיש לכם הצעת מחיר עבור יישום ה SOW.

מה הם השלבים לאחר ה- Jumpstart?

3. יישום

לאחר חתימתכם על הצעת המחיר שלנו, אנו ניקח אחריות על ההתאמות והגדרות תוכנת ה- Zoho שלכם כדי ליישם במדויק את מה שהוגדר ב- SOW!

4. התחלת עבודה (Onboarding)

כאשר ההטמעה תושלם, נדריך אתכם בכל שלב בהתאמות האישיות, ונענה על כל שאלה שעלולה להתעורר. תקבלו הדרכה בלעדית כיצד להשתמש בקונפיגורציה הקיימת.

5. מסירת הפרויקט

כשלב אחרון, המערכת תימסר לכם לביצוע מבחני קבלה, שאחריהם תוכלו להתחיל להשתמש בה, לטובת שיפור ביצועי העסק שלכם!

מוכנים ל-Jumpstart?

צרו קשר לטובת קבלת תוכנית תמחור מותאמת שתענה על הדרישות העסקיות הייחודיות שלכם. המומחים שלנו יבטיחו לכם פתרון מוגדר במלואו בזמן הקצר ביותר. התוכנית מתחילה עם עלות של מינימום של 5 שעות שירות ליישומים פשוטים ו – 10 שעות שירות ליישומים מורכבים (אנו ניידע אתכם לאיזה קטגוריה משתייך הפתרון שלכם).

שאלות נפוצות

אם תחליטו ליישם איתנו, נשתמש בהצהרת העבודה שכתבנו עבורכם. במקרה שתבחרו לא להמשיך, דמי הייעוץ לא יוחזרו, אך עדיין תשמרו את מסמך הצהרת העבודה אצלכם. להבהרות נוספות, צרו קשר עם [email protected].

אנו חושבים  כי סביר לגבות תשלום עבור שירות זה, שכן אנו מקדישים מזמננו ומומחיותנו להכנת עבודה מותאמת היטב. אנו לוקחים את הרעיונות המילוליים שלכם ומעלים אותם על הכתב, באופן הגיוני למפתח טכני, המאפשר לנו להעניק לכם את הוודאות מה ניתן להשיג, משך הזמן והעלויות. ה-SOW (הצהרת עבודה) הוא מוצר בפני עצמו וזה מה שאתם קונים מאיתנו.

אם אתם מרגישים שאתם יכולים לכתוב את ה- SOW  (הצהרת עבודה) בעצמכם, אנא שלחו לנו את המסמך הזה בדוא"ל. אם המסמך ברור – נוכל לדלג על שלב ה"תיעוד" (לחסוך לכם את עמלותיו) ולעבור ישירות לשלב "היישום".

לא, שלב ה"תיעוד" של Jumpstart נעשה בתשלום. העלות הסופית של היישום תהיה תלוי בדרישות העסקיות שלכם. מניסיוננו העלות תהיה נמוכה יותר, כשאר אתם משתמשים בספק אחד עבור כל הבטי הפיתוח שלכם!

משך השירותים שלנו משתנה בהתאם לצרכים שלכם. אנו נדאג לתאם ציפיות ולתת לכם הערכת זמן לשירות ההטמעה שלנו לפני תחילת עבודה כלשהי!

שימו לב: התוכנית מתחילה במינימום של 5 שעות שירות (למען השלמת הדרישות שלכם, ייתכן שנבקש מכם להוסיף עוד 5 שעות).

ייתכן שייתכנו החזרים מסוימים במקרה שלא לא השקענו עבודה בתהליך. אבל, אילו כבר השקענו שעות בתהליך, נגבה את מלוא התשלום. אם יש לכם שאלה ספציפית הקשורה לכך, אנא פנו אל  [email protected].

כמובן! תקבלו הדרכה בלעדית לתצורות התוכנה ולהתאמות האישיות שביצענו עבורכם.

לאחר שלב החתימה על הפרויקט, הצוות שלנו יפנה אותכם לנציג תמיכה טכנית שיוכל לסייע בכל השאלות הקשורות למוצר שלכם. אנו מציעים חבילות תמיכה כדי שפעילותכם שלכם תמשיך להתקדם  בצורה חלקה.

הוליסטיק CRM Jumpstart
דילוג לתוכן