CRM בעברית – ZOHO . מערכת CRM בגרסה עברית

קצת על ZOHO – משנת 1996 עד 2009 שם החברה היה ADVANTNET בשנת 2009 הוחלף השם ל ZOHO. המשרדים הראשים נמצאים בפלסנטסטון קליפורניה וצ'ונאי הודו, ZOHO מונה מעל 10,000 עובדים נכון להיום עם פריסה עולמית ומעל 50 שירותים ב מעל 30 שפות שונות,

בישראל ישנם מספר רב של לקוחות שעובדים עם מערכת ZOHO על בסיס יומיומי. ביניהם: חברות אינטרנט, קליניקות, חברות קמעוניות ועוד..
ביצוע התרגום בוצע על ידי הוליסטיק CRM, ובכך הוכחנו שוב את הערך המוסף שלנו עבור זוהו העולמית.

 

 

פילוסופיית ZOHO

אז מה היא הפילוסופיה של ZOHO' – ולמה חשוב לכם לדעת אצל מי המידע שלכם נשמר?

התפיסה של ZOHO לעומת כל החברות האחרות SALEFORCE MICROSOFT ו ORACLE היא ההסתכלות ללקוח בגובה העיניים כלומר מישרות מבט ללקוח לתחושותיו ולצרכיו דבר שהוא לא שגרתי בשוק התחרותי והדורסני שקיים היום על ידי ארגונים ותאגידי ענק,

כ- 95% מהעובדים של ZOHO אשר ZOHO היה מקום העבודה הראשון שלהם, עובדים שם, קצב תחלופת העובדים הוא מהנמוכים שיש כיום. ZOHO פתחה אוניברסיטה ללימוד המוצרים שלה שבה מלמדים נערים מגיל צעיר מקצוע איכותי, אשר תורם להם באופן משמעותי במהלך החיים.

התפיסה הפילוסופית חברתית של ZOHO היא ללא ספק, מה שהביא את ZOHO CRM למערכת ה CRM הטובה ביותר בעולם כיום, ושיטה מנצחת לא מחליפים.

חברת פרטית

מנכ"ל ZOHO העולמית מכריז בכל במה אפשרית שחברת ZOHO  תישאר פרטית וזאת בשורה מעולה גם לעובדי החברה וגם ללקוחות של החברה הרי ידוע שחברה בורסאית הרוצה להעלות את ערכה על ידי הקטנת מספר העובדים בחברה והגדלת הרווחים מה שיוביל לפגיעה בשירות ועלייה במחיר הרישוי ופגיעה ישירה בלקוחות וזה מה שמביא אותנו לסעיף הבא,

פחות השקעה בפרסום ויותר השקעה בהון האנושי והלקוחות

אז למה ZOHO  לא פורצת כמו חברת MONDAY ושווה כמה מיליארדים של דולרים בין לילה? כי ב ZOHO רואים למרחק ואת כל הכספים של מיתוג פרסום וכד' היא משקיע במוצר שלה בהון האנושי בעלויות רישוי נמוכות וכך הלקוח הוא המרוויח הגדול עם למעלה מ 30 שנים בעלויות רישוי ללא תחרות. זאת הסיבה שפחות רואים את הנוכחות של ZOHO בשווקים לעומת SALEFORCE  ושחקניות ענק בשוק ה CRM העולמי.

חוזי ארוכי טווח

בחברת ZOHO לא מחזקים אף אחד בשרשראות. ניתן בכל זמן נתון להוסיף רישיונות להוריד רישיונות ואף לקבל החזרים במידה והחלטתם לרכוש בתשלום שנתי ולקבל הנחה משמעותית.

ב ZOHO אין חוזים ארוכי טווח אשר יסנדלו אתכם ויכולים בזמנים קצת לחוצים של החברה או הארגון להוות משקולת די רצינית על הצוואר ויש לקחת זאת בחשבון.

הלקוח הוא המרכז

כגישה ותפיסת עולם ZOHO שמה את הלקוח תמיד במרכז העניינים. פיתוח המוצרים של ZOHO הוא עלי ידי קבלת פידבק מהלקוחות סקירה של כל הפידבקים ואחוז הפידבקים הכי שכיח זוכה לטיפול כבר ברבעונים הקרובים כך שבאופן תמידי המוצר משתפר ומשופר על פי רצון וחווית הלקוח,

ZOHO CRM נחשבת היום לאחת תוכנות ה CRM המתקדמות בעולם עם מאפיינים ייחודים אשר לא קיימים באף מערכת CRM וכל זה כתוצאה מהשיטה של ZOHO אשר מסתכלת לטווח הרחוק!

אז למה לנהל את החברה או הארגון עם ZOHO

לחברת ZOHO יש מעל 50 שירותים תוכנות אשר מייעלות את התהליכים העסקיים וכתוצאה מכך מעלים את הפרודוקטיביות ואת התוצאות העסקיות.  אתם כארגון, לא חייבים את כל השירותים הללו בתחילת הדרך הארגון ישתמש בשירותים של ZOHO באופן טבעי ולפי קצב הגדילה שלכם תוכלו להוסיף שירותי ZOHO נוספים.

יתרון נוסף הוא שכל מוצר ומוצר לא מצריך כתיבת קוד ואינטגרציה למוצרי ZOHO האחרים. האינטגרציות הן טבעיות בין מוצרי ZOHO השותפים והשאיפה היא להשתמש ככול היותר במוצרי המדף של ZOHO כלומר כמה שיתר VANILA וכמה שפחות בכתיבת קוד.

ראוי לציין שחברת ZOHO , מפעילה את כל הפלטפורמה שלה על המוצרים שלה כלומר כל החברה עובדים על ZOHO וכך גם השיפור המתמיד של המוצר כתוצאה מכך וללא ספק ZOHO יכולה להתאים גם לארגוני ענק.

מוצר הדגל של ZOHO הוא  ZOHO ONE שכולל מעל 45 מוצרים במחיר מצחיק של 1$ ליום. לאחריו , ZOHO CRM ZOHO DESK ZOHO PROJECT, ,ZOHO FORMS, ZOHO SURVEY ועוד כגון ZOHO SALEIQ .

 

גישה לגרסת דמו בעברית של המערכת

ליחצו על הלינק הנ"ל בדפדפן (בו אניכם מחוברים למערכת של זוהו) – www.zoho.com/crm
סיסמת המשתמש היא:

כיצד ניתן להפעיל את העברית במערכות שלכם?:

לחצו בתפריט העליון על האיקון של מברג ומפתח שוודי (Setup)-> תחת Personal Settings לחצו על-> Locale Information, בתחתית המסך-> יש ללחוץ על העיפרון (עריכה) ולשנות Language לעברית.

אם מצאתם באג בתרגום, תוכלו לשלוח מייל ל- [email protected] ואנו נפעל לתקנו.
ביצוע התרגום לעברית בוצע על ידי הוליסטיק CRM, ובכך הוכחנו שוב את הערך המוסף שלנו עבור זוהו העולמית.
צילום מסך מערכת לדוגמה (יש להקליק על התמונה כדי לראות במסך מלא):

האפליקציות של Zoho מהוות  סט יישומים חזק וקשיח הנפרס על ספקטרום רחב של תחומים ודרישות מגוונים היכול לעזור לעסק עם מגוון רחב של פתרונות ארגוניים. כל יישומי Zoho פועלים יחד,אך ניתן להשתמש בהם גם בנפרד.

  • Apps Zoho שכוללת את מערכת CRM של ZOHO לניהול קשרי לקוחות במודל SAAS
  • Zoho People לניהול משאבי האנוש בארגון (נתונים על עובדים, תהליכי גיוס,ימי חופשות ימי מחלה ועוד)
  • Projects Zoho לייעול הנהלת פרויקטים תוך ביצוע ומעקב אחר משימות ויעדים
  • Zoho Docs על מנת שתוכל לאחסן ולשתף קבצים וגם להפיצם.

ניתן למצוא יישום שאתה צריך בעזרת Zoho Marketplace ואם אינך מוצא את מה שאתה מחפש תוכל ליצור יישומים המותאמים לצורכי החברה שלך בעזרת Zoho Creator.
על ידי שימוש בZoho אתה מנגיש את חברתך ליותר מ-20 יישומים למטרות עסקיות שיתאימו את המערכת CRM שלכם לכל צורכי חברתכם.

Zoho מוכרת בעולם כאחת החברות החדשניות ביותר לאספקת תוכנה כשרות (SaaS) עבור חברות ועסקים.
זה אומר ש- Zoho מפתחים ללא הפסקה דרכים משופרות לטיפול בבעיות העסק שלך בעזרת מערכת CRM שמופעלת דרך האינטרנט. בשל העובדה שיישומי Zoho פועלים תחת אירוח מרכזי שמגיע אליך דרך הדפדפן, אין צורך להתקין או לשדרג אותם, זה יכול להתבצע באופן אוטומטי, אם אתם משתמשים בכלים העדכניים ביותר עבור העסק שלכם, כמו במערכת CRM של זוהו אז אין צורך לרכוש ולעדכן שדרוגים פעם אחר פעם.
Zoho גאה במוצרים מעולים והיא משפרת את מוצריה ללא הרף כדי לוודא שהם תואמים את צרכיך. זאת ועוד, מערכת Free CRM של זוהו – מאפשרת לך להנות מ- 3 משתמשים ראשונים חינם במערכת.

התנסות במערכת CRM ללא התחייבות – ZOHO CRM

כמובן שאנחנו רוצים לשמור אותך כלקוח, ונעשה כל שביכולתנו במונחים של מוצרים, שירותים ותמיכה כדי לשמור עליך כחלק ממשפחת Zoho.
אבל, אנחנו גם מקלים עליך את העזיבה במידה ואין לך עוד צורך במוצרינו או שלא תהיה מרוצה. אנחנו מספקים מספר דרכים שונות על מנת לייצא את כל הנתונים והמידע כדי שתוכל לקחת אותם למקום אחר. ספקים מסוימים עלולים להחזיק בנתונים שלך כבני ערובה עד תפוגת החוזה שלך, אבל זה לא יקרה ב Zoho.
הנתונים הינם שלך בנוסף לערכת תבניות הייצוא והממשקים שלנו, ולאחרונה  בעזרת Zoho CloudSQL, אנחנו מקלים את תהליך לקיחת את הנתונים שלך ועזיבה של Zoho. זו מחויבותנו להתנהלות עסקית הוגנת.

תמורה מעולה לכספך

שימוש במערכת CRM של זוהו מסייעת ליצירת ערך עבור לקוחותינו באמצעות אספקת יישומי תוכנה מעולים עבור מגוון עסקים גדולים וקטנים במחירים סבירים. אנו מאמינים כי רוב התוכנות לעסקים בהן מערכות CRM שונות מחירן גבוה ביחס לתמורה והן מיושנות ולא ניתנות לשידרוג. מערכת CRM של זוהו מוכיחה פעם אחר פעם את האפקטיביות והעוצמה שיש למערכות CRM להציע, כל זאת ללא עלויות גבוהות ובממשק ידידותי ומותאם אישית לצרכי העסק שלך.

ממשק משתמש הידידותי ביותר!

יתרון חשוב מאד של מערכת CRM מבית ZOHO היא כמובן נראות ויזואלית, מערכת CRM בעלת ממשק נוח וקל לעבודה שעושה את העבודה עליה נוח ופשוט מאד כך שכל משתמש מעובדי הארגון יוכל להבין ולהתמצות בה. הקלות שבתפעול המערכת הוא יתרון עצום בתחום של מערכות CRM מכיוון שישנם מערכות CRM בשוק שאינן מתעדכנות ותקועות בצורתן הישנה הכולל ממשק משתמש רע מאד וקה מאד לתפעול והתמצאות. מכיוון שהשימוש במערכות CRM הוא שימוש על בסיס יומי ובתדירות גבוה אז פרט העיצוב והידידותיות של ממשק המשתמש מקבל ערך גבוה בסולם איכות המערכת, הרי לא תרצו לבזבז זמן יקר על ניווט במערכת. לשם כך בנינו ב ZOHO מערכת CRM הכוללת עיצוב נגיש פשוט וקל להבנה כך שהמשתמשים בה יוכלו להינות מהיכולות שלה ולהפיק ממנה את המיטב בדרך הקלה והמהירה ביותר.

מערכת CRM של ZOHO מבטיחה לכם תמורה מעולה לניהול העסק, עם וותק של שנים רבות בתחום ואלפי משתמשים בכל העולם ZOHO היא מערכת CRM האפקטיבית ביותר והנוחה ביותר לשימוש בעסקים בארץ ובעולם.

רוצה להימנע מווירוסים?
כשאתה מנהל מסמכים באמצעות Zoho Share אין צורך בהורדתם למחשב והכל מתנהל בדפדפן, ולכן אין באפשרותם לפגוע בו.
רוצה לבצע שיתוף קובץ מצורף עם עמיתיך לעבודה אך הוא גדול?
מערכת CRM מסוגלת לעשות זאת,כל מה שעליך לעשות הוא להעלות אותו.
רוצה לקיים ועידה אינטרנטית עם מישהו ברחבי העולם?
שתף את כתובת האתר באמצעות Zoho Meeting.
האם לעסק שלך קיים צוות תחזוק רשת ואבטחה במשרה מלאה במשך כל ימות השנה?
האם השרתים שלך מוגנים על ידי קירות עמידות קליעים ובקרת גישה ביומטרית?
האם באתר שלך קיימת מערכת אבטחה פרטית לניטור השרתים שלך
האם אתה מגבה שומר את הנתונים שלך בעקביות?
האם יש רמות רבות של מערכות Fire Wall שמגנות על המעבר של הנתונים במערכות העסקיות שלך?
האם מרכז הנתונים שלך פותח במיוחד להתמודדות עם כשלים רבים ולא צפוים?
מערכת הCRM של Zoho עושה את כל אלה! עם Zoho המידע שלך בטוח יותר.

דילוג לתוכן