10 סיבות מדוע להשתמש ב Zoho CRM

 

יתרונות ויכולות של מערכת ZOHO CRM

 

 

בחינה מדוקדקת של פתרונות עליהם ממליצה Holistic CRM תראה כי הם סבירים מאוד, והרבה יותר מעשיים לעסקים קטנים עד בינוניים (SMB) מאשר פתרונות מתחרים אחרים. מבחינת עלויות- ZOHO CRM היא בעלת המחיר התחרותי ביותר בשוק בעוד שהיא מהירה וקלה ליישום. ניהול קשרי לקוחות ב ZOHO CRM מעולם לא היה קל יותר!!

1. מיקוד עסקי

Zoho מאפשר לך להתרכז בהגדלת העסק שלך, לא בניהול התוכנה והתשתיות שלך. די בדפדפן האינטרנט שלך כדי לגשת ליישומי זוהו, דבר שמבטל את הצורך בהתקנת ובאחזקת שרת שהינה יקרה ומסובכת וחוסך לך את הטרדה שבניהול תוכנה על מחשבים אישיים. במקום לבזבז זמן על התקנה של תוכנה, תיקונים ועדכונים, תוכל להתמקד בעבודה האמיתית שלך. אנשי ה-IT שלך יוכלו לבצע את פרויקטים שמשפיעים באופן ישיר על העסק שלך.

2. אבטחת מידע

רוצה להישמר מפני וירוסים? כשאתה מנהל מסמכים באמצעות Zoho Share הם אינם יורדים למחשב שלך, ולכן אינם יכולים לפגוע בו. רוצה לשתף קובץ מצורף גדול? כל מה שאתה צריך לעשות הוא להעלות אותו.
רוצה לקבוע ועידת Web עם מישהו ברחבי העולם? שתף רק בכתובת האתר – באמצעות Zoho Meeting.האם לעסק שלך קיים צוות תפעול רשת ואבטחה במשרה מלאה 24x7x365? האם השרתים שלך מוגנים על ידי קירות עמידי קליעים ובקרת גישה ביומטרית?
האם ישנה באתר שלך מערכת אבטחה פרטית לניטור השרתים שלך?האם אתה משכפל ומגבה את הנתונים שלך ברציפות?
האם יש רמות רבות של מערכות Fire Wall שמגנות על תעבורת הנתונים על במערכות העסקיות שלך?
האם מרכז הנתונים שלך תוכנן להתמודדות עם כשלים מרובים? Zoho עושה את כל אלה! עם Zoho הנתונים שלך מאובטחים יותר.
קרא עוד על אבטחת Zoho…

3. חבילת יישומים מקצה לקצה

משפחת האפליקציות של Zoho מהווה סט יישומים חזק ורובאסטי הנפרס על תחומים ודרישות מגוונים היכול לסייע לעסק עם מגוון רחב של פתרונות ארגוניים במודל SAAS Web Based. כל יישומי Zoho פועלים יחד, אך ניתן להשתמש בהם גם בנפרד. Apps Zoho שכוללת את Zoho CRM לגידול ולטיפול ניהול קשרי לקוחות ; Zoho People לניהול משאבי האנוש בארגון (רשומות העובדים, גיוס, חופשות ועוד) ; Projects Zoho לניהול פרויקטים תוך ביצוע ומעקב אחר משימות ותאריכים; Zoho Docs לאחסון, שיתוף והפצת קבצים .
ניתן גם ליצור יישומים מותאמים אישית עם Zoho Creator או למצוא יישום שאתה צריך בעזרת Zoho Marketplace.
באמצעות Zoho יש לך גישה ליותר מ- 20 יישומים עסקיים שונים זמינים תחת (Single Sign On (SSO- חשוב על הרעיון!
קרא עוד על אפליקציות Zoho..

4. חיסכון אדיר במחיר ובעלויות שדרוג

Zoho מוכרת כאחת החברות החדשניות ביותר לאספקת תוכנה כישרות (SaaS) עבור עסקים.
זה אומר ש- Zoho מפתחים ללא הפסקה דרכים טובות יותר לטיפול בבעיות העסק שלך בעזרת תוכנה שמופעלת דרך האינטרנט. בשל העובדה שיישומי Zoho פועלים תחת אירוח מרכזי שמגיע אליך דרך הדפדפן, אין צורך להתקין או לשדרג אותם. אתם תמיד באופן אוטומטי, משתמשים בכלים העדכניים ביותר עבור העסק שלכם, בלי צורך לרכוש ולעדכן שדרוגים פעם אחר פעם.
Zoho גאה במוצרים מעולים והיא משפרת את מוצריה ללא הרף כדי לוודא שהם תואמים את צרכיך. זאת ועוד, Free CRM של זוהו – נותן לך להנות מ- 3 משתמשים ראשונים בחינם.

5. חדשנות וזריזות

התמקדות זו במחויבות ללקוח ובמוצרים מעולים משתקפת בפרסים הרבים בהם זכתה Zoho וביניהם:
25 המוצרים החדשניים ביותר של השנה של PC World
10 היישומים החדשים והמשופרים שלנת 2007 של Lifehacker
100 האתרים הטובים ביותר שטרם גילו אותם שלPC Magazine
פרס מוצר השנה לשנת 2009 של InfoWorld

6. שירות לקוחות

Zoho גאה במיוחד במוצרים מעולים וקשב ללקוחות שלנו, כך שתוכל להשפיע על השיפורים שיתוספו מגירסא לגירסא.
ב- Holistic CRM, כשותף בכיר של Zoho, יש לנו גישה ישירה למרכז התמיכה שלהם ובמידת הצורך נוכל לסייע בזרוז התגובה לבקשות התמיכה שלך. תוכל למצוא ב- wiki Zoho תשובות לשאלות שלך, מאמרים, תמונות מסך ועוד…ו

7. אל תנעל את עצמך לספק מסוים

כמובן שאנחנו רוצים לשמור אותך כלקוח, ונעשה כל שביכולתנו במונחים של מוצרים, שירותים ותמיכה כדי לשמור עליך כחלק ממשפחת Zoho.
אבל, אנחנו גם מקלים עליך את העזיבה אם אין לך עוד צורך במוצרינו או שלא תהיה מרוצה. אנו מספקים דרכים שונות לייצא את כל הנתונים והמידע כדי שתוכל לקחת אותם למקום אחר. ספקים מסוימים עשויים להחזיק בנתונים שלך כבני ערובה עד תפוגת החוזה שלך, אבל זה לא יקרה ב Zoho.
הנתונים הינם שלך… טוב, שלך + ערכת תבניות הייצוא והממשקים שלנו, ולאחרונה Zoho CloudSQL, שבאמצעותם אנחנו מקלים ומפשטים את תהליך לקיחת את הנתונים שלך ועזיבה של Zoho. זו מחויבותנו להתנהלות עסקית הוגנת.

8. תמורה מעולה לכספך

ב Zoho אנו מחויבים ליצירת ערך עבור לקוחותינו באמצעות אספקת יישומי תוכנה מעולים עבור עסקים במחירים סבירים. אנו מאמינים כי רוב התוכנות לעסקים הן לא רק מיושנות ומטולאות אלא גם שמחירן מופקע. אנו מוכיחים שעסקים יכולים לרכוש תוכנה מצוינת … מבלי לבזבז הון תועפות!

9. ללא פרסומות

אין פרסומות ומודעות. אפילו לא במהדורות החינם. זה כל כך פשוט.
מהדורות חינמיות אלה הן בעלות פונקציונליות מלאה ואין להן תאריך תפוגה. זו דרך נהדרת להכיר את היישומים שלנו, להתחיל, או, אם אתה לא צריך פונקציונליות מתקדמת יותר, להשתמש בהן כיישומים יומיומיים.
בנוסף, אנחנו לא מציגים את המודעות שלנו ביישומים. אין מודעות מטרידות. אין תנאים מוקדמים – ואין מודעות!

10. חווית משתמש נוחה במיוחד

כן, גם זה יתרון. מערכת ה CRM של ZOHO היא מערכת שנראית טוב מבחינה חזותית, מערכת שעושה חשק לעבוד עליה, לא קרה ומנוכרת. זו מערכת שנותנת לעובדים הרגשה טובה. מי שמכיר מערכות CRM יודע כי חשוב מאד לרתום את עובדי הארגון לעבוד עם מערכת. קשה מאוד להוציא נתונים או דו"חות ממערכת ניהול קשרי לקוחות שהנתונים בה אינם מתוחזקים ברמה יומיומית – חשוב לדעת: מה שלא ניתן למדוד לא ניתן לשפר!!

 

 

דילוג לתוכן