העבודה שלך, מופעלת על ידינו.

Zoho One הוא אוסף של 45+ יישומים בענן, משולבים בחשבון אחד, עם שליטה ניהולית מלאה, והכל במחיר שישנה את הדרך שבה אתם חושבים על רכישת תוכנה. אולי תחשבו שזוהו השתגעו עם מחיר כל כך נומך, אבל זה אמיתי.

אינטגרציה ללא תחרות

Zoho One מחבר מכירות, שיווק, תמיכת הלקוחות, מערכת חשבונאות ועוד, תוך עם אינטגרציה מובנית בין הישומים השונים. עם סוויטה משולבת כמו Zoho One, תמיד יהיה לכם את המידע הנכון במקום הנכון, תוך העצמת העובדים שלכם כדי שישיגו תוצאות מדהימות.

באופן מסורתי, יכולות כאלו היו דורשות תקציב IT אסטרונומי וצבא של יועצים. אבל, Zoho One עושה את כל זה אפשרי בעלות מגוחכת.

 

חשבון אחד. שליטה מלאה. 

Zoho One עובד במצעות חשבון מאובטח אחד עבור כל היישומים שלך, עם ממשק ניהול מלא. אין צורך ברשימה ארוכה של סיסמאות עבור יישומים שונים עבור משתמש ופרויקטים ארוכים של אינטגרציה בינייהם. Zoho One נותן לעסקים, שליטה מלאה על הנתונים. החל מרמת העובדים, מנהלי הצוותים ועד לגישה ליישומים ולמדיניות האבטחה בארגון כולו, Zoho One מעניק לך את הכוח לנהל את העסק שלך ביעילות.

מערכת Zoho One   כוללת יותר מ -45 אפליקציות ארגוניות שונות לכסות את כל התהליכים העיסקיים שלכם (ERP  ו- CRM), מכירות שיוק יומנים אמליים, אתר אינטרנט ועוד ועוד. זוהו וואן מבוסס תוכנת ענן (SAAS) עם אפליקציות מוביל תואמות. 

Zoho CRM Ultimate EditionZoho Creator Express Plans.הרחבות Marketplace,  אם כי ניתן להשתמש בהן עם יישומי  Zoho One. 
מכיוון שאנחנו לא רוצים להכריח אף אחד לקנות את   Zoho One , תוכל לרכשו מוצרים בודדים של זוהו. זוהי אפשרות מצוינת אם אתה צריך רק מוצר יחיד.

כן. כל העדכונים ליישומים הנוכחיים שלנו ייכללו במנוי  Zoho One  שלך.
, האם הם יהיו זמינים במסגרת Zoho One? אם כן, כיצד אוכל להתחיל להשתמש בהם?זוהו מתכוונים להרחיב את המערכת; עם זאת, איננו מבטיחים שכל יישום עתידי שזוהו ישחררו ייכלל במערכת   Zoho One . כשתיוספו יישומים חדשים למערכת Zoho One , הם יופיעו אוטומטית עבור מנהל המערכת שלך, באיוזר ‘יישומים’ של ‘לוח הניהול’ ,כדי שיוכל לאפשר אותם בתוך הארגון.

כן. זוהו מתכננים להוסיף עוד יישומים למערכת Zoho One. המטרה של זוהו היא לספק כל היישומים שעסקים זקוקין להם כדי לגדול ולשגשג. זוהו משחררים יישומים חדשים כל הזמן.

זוהו רוצים להציע את כל היישומים להם תזדקק כדי לתפעיל את העסק שלך. עם זאת אנו אנו מציעים לך לרכוש את  Zoho One  בהתבסס על מה שיש לזוהו עכשיו ולא על מה שיהיה בעתיד. כמה יישומים זוהו מתכננים להוסיף ל- Zoho One   בכל שנה?
אין החייבות. עם זאת, ב -10 השנים האחרונות, זוהו השיקו למעלה מ -45 יישומים, שהם יותר מ -3.5 יישומים בשנה. האם זה ימך בקצב הזה?  זה בהחלט אפשרי. עם זאת, אנו  ממליצים לרכוש את  Zoho One  בהתבסס על מה שקים עכשיו ולא על מה שאולי יהיה מאוחר יותר.

בהחלט! המטרה של זוהו  היא להציע חבילה שלמה של יישומים של ניהול עסק, אנו יודעים שיש תהליכים עסקיים מסוימים אליהם המערכת שלנו לא מתייחסת. אנחנו גם מודעים לכך שיש מוצרים מתחרים שעשויים להתאים בצורה טובה יותר לצרכים שלך. נמשיך לפתח אינטגרציות עם יישומי צד שלישי כדי להפוך עבורכם את החיים לקלים ככל שנוכל.

 

כמובן. צור איתנו קשר, ספר לנו עוד על הדרישות שלך ואנו נספק לך הערכת מחיר.

בהתאם למיקומך, הנתונים שלך יישמרו בשרתים בבעלות Zoho בארצות הברית, אירופה או אסיה. אנו מצייתים ל – Safe Harbor ועומדים בדרישות תאימות עם ה Privacy Shield Framework של האיחוד האירופי-ארה”ב. אנו מאמינים שהנתונים שלך שייכים לך. אנחנו אף פעם, בשום אופן, לא נמכור את הנתונים שלך – אנחנו לא מפרסמים באף לא אחד ממוצרינו ולעולם לא נעשה זאת. לקבלת מידע נוסף צור עימנו קשר ונשלח לך מידע מורחב אודות מדיניות האבטחה והפרטיות של זוהו.

בהחלט כן. עם זאת כדי לקבל עזרה לוודא מעבר חלק. אנו מספקים יעוץ חינם בהסבה ל- Zoho One. צור איתנו קשר לקבלת סיוע.

כן, כל מה שהגדרת יעבור. אך חשוב שתפנה לצוות שלנו לפני כן, כי תידרש התערבות ידנית כדי להבטיח מעבר חלק

כן. יש לזוהו את הטכנולוגיה הנדרשת; עם זאת, ברצוננו להבין טוב יותר את הדרישות שלך. צור איתנו קשר כדי לשתף פרטים נוספים.

כן, ניתן לייצא נתונים לפורמטים סטנדרטיים מכל יישום הכלול ב- Zoho One .

ממש לא. אתה מוזמן להמשיך לשלם עבור  G Suite  תוך שימוש ב-  Zoho One . כמובן, זה אומר שאתה תשלם לשתי חברות. 

אנא בדוק עם מנהל המערכת שלך – ייתכן שהם רק הפעילו רק תת-קבוצה של יישומים עבורך או עבור העסק שלך.

יישום של +45 יישומים בבת אחת יכולה להיות מכבידה. אנו ממליצים לישם את  Zoho One  בשלבים. התחל על ידי הפעלת היישומים הדרושים לך באופן מיידי. ברגע שיש לך את אלה פועלים כשורה, לאחר מכן התחל לפרוס את השלב הבא. חשוב לוודא שאתה ועמיתיך תרגישו בנוח בכל שלב של הפריסה. צור איתנו קשר כדי שנכול לייעץ בהתאם לדרישות הספציפיות של הארגון שלך.

הוליסטיק CRM עובדת מול זוהו מזה 13 שנים. זוהו CRM  וזוהו דסק מתורגם לעברית. ישנם מוצרים נוספים שנתרגם (זה תלוי גם ביכולת זוהו ליישם את התרגומים שאנו שולחים להם). אם אתה מוצא יישום שאינו תומך בשפה שלך, הודע לנו על כך. אנחנו רוצים לתמוך בשפות רבות ככל האפשר.

לא. לכל יישום יש לוח זמנים משלו לעדכון. זה מאפשר לזוהו לדחוף את העדכונים מהר יותר. כאשר עדכונים יתרחשו, אנו נוודא שהפונקציונליות הקיימת אינה מושפעת ושאינטגרציות קימות ממשיכות לפעול.

כן.  Zoho Oneכוללת כל מה שזמין ב – CRM Plus ויותר. Zoho One  היא ערכת הכל כלול שלנו, שנותנת  לך את כל מה שאנחנו עושים, כולל יישומים שנמצאים בחבילות Zoho אחרות.

כן, זה בדיוק נכון. חבילת היישומים שלנו היא הרחבה והעמוקה ביותר בעולם. כל צוות מוצר שלנו מנוהל כחברה נפרדת. המנדט שלהם הוא להיות הטוב ביותר בקטגוריה שלהם. כמובן, חלק מהיישומים הינם בוגרים יותר מאחרים, אבל לא הולך תמצאו אצלנו יישומים קלי משקל. רוחב ועומק בו זמנית הם ברי השגה. אנו מטפחים את המודל הזה בשני העשורים האחרונים.

 Zoho One   מציעה יותר אינטגרציות מכל חבילה בתעשייה. זה לא אומר שיש לנו כל אינטגרציה מוכנה לדרך. מספר רב של יישומים משולבים מראש, ואחרים נמצאים במסלול השילוב. על פי רוב, אין צורך לשלב יישומים באופן ידני. לא כל חברה מעדיפה מצב בו כל האינטגרציה מופעלת כברירת מחדל, ואז יש אולי רק יישומים אחדים שאת שילובם צריך לאפשר. ישנם מקרים מסוימים של יישומים מסוימים לא משולבים, בהם נטפל בקרוב. אם יש לך שילוב ספציפי שאתה רוצה לראות בהקדם ולא בעתיד הרחוק, אנא כתוב אלינו. אנחנו רוצים לשמוע על השימוש שלך ולתעדף את האינטגרציות שלנו בהתאם.

קרוב לוודאי. נשמח לשמוע על הדרישות והשימוש שלך; עם זאת, אנחנו לא יכולים להבטיח שנבצע כל הצעה. אנא שתף אותנו בדרישות שברצונך לממש.וכאפשרות נוספת – אתה יכול גם לבנות יישומים מותאמים אישית משלך עם  Zoho Creator. מעל 2.5 מיליון יישומים מותאמים אישית כבר נבנו בעזרתו.

זוהו וואן, כולל את Zoho Creator  – פלטפורמת פיתוח יישומים המאפשרת לך ליצור יישומים מותאמים אישית כדי לענות על הצרכים העסקיים המותאמים אישית שלך. במהלך 10 השנים האחרונות, 1.5 מיליון יישומים עסקיים מותאמים אישית נוצרו על ידי משתמשים שונים בפלטפורמה זו, כולל יישומים אינטרנט ויישומים לנייד. אם אינך מרגיש בנוח בבניית האפליקציה שלך, יש לנו שותפים מפתחים שיכולים לעזור לך.

בהחלט! הוליסיטק CRM מנוהלת ע”י זוהו. אנחנו צורכים את המוצרים שלנו. כך גם לגבי זוהו העולמית – חברה עם 8000 + עובדים עם משרדים ב -10 מדינות שונות, המנהלת עסקים ביותר מ -150 מדינות על פני מספר מטבעות, אזורי זמן ושפות- הכל באמצעות יישומי Zoho .

אם יש פונקציונליות שאתה צריך אבל לא רואה בתוך יישום, אנא שלח בקשה תכונה לצוות התמיכה שלנו. ייתכן שתלמד שאנחנו כבר יישמנו את זה עבור לקוח אחר.

כן. המספר המרבי של מנויים שאתה יכול לקבל הוא 5,000 עבור כל רישיון (משתמש) שלך. אם יש לך צורך במספר גדול יותר תוכל לרכוש את זה באמצעות תוספת תשלום.

דילוג לתוכן